-10°C bezchmurnie

Catering dietetyczny pomaga w uzyskaniu szczupłej sylwetki

Zdrowie, Catering dietetyczny pomaga uzyskaniu szczupłej sylwetki - zdjęcie, fotografia

Wielu z nas w ramach postanowienia noworocznego decyduje się schudnąć. Jednak aby zrobić to skutecznie, należy do tematu podejść rozsądnie. Nie ma co wierzyć w szarlatańskie zapewnienia, że jesteśmy w stanie zrzucić 20 kilogramów w miesiąc. Odchudzanie to proces złożony, który przyniesie upragnione długotrwałe efekty, tylko jeśli jest przeprowadzony mądrze i w konsekwencji prowadzi do zmiany nawyków żywieniowych. Musimy także pamiętać, że sama dieta choćby nie wiadomo jak restrykcyjna niewiele da, jeśli nie połączymy jej z regularnym wysiłkiem fizycznym. Tylko taki tandem sprawi, że redukcja wagi będzie trwała.

Jaka dieta na odchudzanie?

Kiedy mamy przed sobą proces utraty zbędnych kilogramów warto rozważyć zastosowanie sprawdzonej diety nazywanej białkowo – tłuszczową. W czasie jej trwania wraz z posiłkami dostarczamy organizmowi znacznie większych ilości białek oraz tłuszczy niż ma to miejsce w standardowym odżywianiu. Ponadto jemy więcej produktów pełnoziarnistych i zielonych warzyw oraz pijemy minimum dwa litry wody dziennie. Dodatkowo ważne jest, by w posiłkach były odpowiednie ilości witamin, minerałów oraz dużo wartościowego błonnika.

Ograniczamy jednocześnie spożycie węglowodanów i eliminujemy z diety biały cukier oraz mąkę, tłuszcze trans, skrobia — oraz produkty zawierające syrop glukozowo — fruktozowy.

Pewnie teraz myślisz sobie, że sporo tych zaleceń. Jak to wszystko zapamiętać i co ważne wprowadzić w życie? Przecież to oznacza godziny spędzone na obliczeniach, wyszukiwaniu informacji, przepisów, a potem jeszcze zakupy i czas spędzony na gotowaniu. Absolutnie niewykonalne. Jednak nie do końca.

Odchudzająca dieta z dowozem

Catering dietetyczny oferowany przez EatZone to idealna opcja dla wszystkich, którzy chcą zawalczyć o swoją zgrabną sylwetkę, ale nie mają czasu na planowanie posiłków, zakupy i gotowanie. Ich dieta białkowo – tłuszczowa FatKiller to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych. Założenia diety zostały opracowane przez znanego w branży trenera oraz dietetyka sportowego Karola Wyszomirskiego.

Nowatorskie podejście do diety

FatKiller absolutnie wywróci do góry nogami Twoje podejście do śniadań. Możesz zapomnieć, o tym, co jadłeś dotychczas, odstaw w kąt szafki płatki z mlekiem i omlet. Śniadania białkowo – tłuszczowe dodadzą Ci energii o poranku i sprawią, że utrzyma się ona przez dużą część dnia. Zresztą kolacja też Cię zaskoczy. No bo jak to – węglowodany wieczorem? Dzięki temu, że Twoje ciało dostanie porcję węglowodanów na kolację, unormuje się poziom kortyzolu w Twoim organizmie nagromadzony w ciągu stresującego dnia i zaśniesz spokojnie. A podczas snu mięśnie, które dostały wycisk na siłowni, będą rosły i się regenerowały.

Jakie osiągniesz efekty?

Stosując dietę białkowo – tłuszczową FatKiller oferowaną przez EatZone jednocześnie zgubisz zbędne kilogramy i podczas treningów zbudujesz mięśnie, ponieważ Twoja przemiana materii przyspieszy. Zmienią się także Twoje nawyki żywieniowe. Będziesz regularnie jeść pięć posiłków dziennie przywiezionych wprost do Twojego domu lub pracy. Dostarczając jednocześnie swojemu ciału wszystkiego, czego potrzebuje do codziennego funkcjonowania i osiągania założonych przez Ciebie celów dietetycznych.

Catering dietetyczny pomaga w uzyskaniu szczupłej sylwetki komentarze opinie

  • gość 2018-02-06 13:13:27

    To, że pomaga w utrzymaniu sylwetki to prawda, ale chodzi nie tylko o zrzucanie kilogramów, ale również w przypadku osób uprawiających sport a chcących np. nadal być wegetarianami. Ja jestem z okolic Dąbrowy Górniczej i Sosnowca i od jakiegoś czasu korzystam z usług https://masterdieta.pl Warto się zainteresować.

Dodajesz jako: Zaloguj się