6°C lekkie zachmurzenie

Konkurs S3KTOR 2014

Od 2 stycznia do 9 lutego 2015 roku każdy, kto tylko ma ochotę, może zgłosić wybraną inicjatywę do konkursu na najlepszą warszawską inicjatywę pozarządową 2014 roku S3KTOR. Zachęcamy, by zgłaszać inicjatywy, które realizowane są na terenie naszej dzielnicy.

Konkurs na najlepszą warszawską inicjatywę pozarządową S3KTOR organizowany jest przez Urząd m.st. Warszawy od 2010 roku. Wybierane są w nim najbardziej wartościowe, najciekawsze, czasami na co dzień nie dostrzegane inicjatywy, które realizowane są przez organizacje pozarządowe. Do tej pory odbyły się cztery edycje konkursu, w których wzięło udział ponad 500 inicjatyw.

Konkurs ma na celu wybranie dziesięciu najlepszych warszawskich inicjatyw 2014 roku, które realizowane były przez organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (dalej jako organizacje pozarządowe), oraz promocja działań warszawskich organizacji pozarządowych wśród mieszkańców Stolicy. Zarządzeniem Prezydenta m.st. Warszawy wprowadzona jest w życie procedura konkursowa.

Aby zgłosić swoją propozycję inicjatywy należy wypełnić Kartę zgłoszenia inicjatywy lub Kartę potwierdzenia udziału inicjatywy i dostarczyć je osobiście, mailowo albo za pośrednictwem poczty do Centrum Komunikacji Społecznej (ul. Senatorska 27). Inicjatywę można również zgłosić za pomocą formularza online dostępnego na stronie konkursu.

 

Więcej informacji na temat konkursu oraz formularze dostępne są na stronie: http://ngo.um.warszawa.pl/konkurs-s3ktor/s3ktor-2014

Konkurs S3KTOR 2014 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się