21°C pochmurno z przejaśnieniami

„Psi Patrol” w Centrum Handlowym Galeria Bemowo!

Superbohaterowie zapraszają do zabawy!

W niedzielę, 8 października, w godzinach od 12:00 do 18:00 Centrum Handlowe Galeria Bemowo zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy z bohaterami bajki „Psi Patrol”. Najmłodsi będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności, podejmując przygotowane przez bohaterską ekipę wyzwania, a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Marshall przygotował dla swoich wielbicieli strażacki tor przeszkód i zagadki sprawdzające zasady bezpieczeństwa. W strefie Rubble’a dzieci staną się budowniczymi i będą tworzyły mega wieżę z klocków. W strefie Chase’a dzieci będą rozwiązywać policyjne zagadki  oraz będą mogły zbadać swój odcisk palca. W strefie Rockiego najmłodsi będą poznawały zasady upcyklingu i nauczą się dawać drugie życie przedmiotom, przerabiając pozornie niepotrzebne rzeczy na coś nowego i użytecznego. W strefie kinowej będzie można obejrzeć wybrane odcinki „Psiego Patrolu” a w strefie Skye’a – poprzez pomalowanie twarzy – upodobnić się do ulubionego bohatera z ekipy odważnych psiaków.

Każde dziecko, które przyjdzie 8 października do Centrum Handlowego Galeria Bemowo będzie mogło odebrać kartę sprawności, w której gromadzić będzie pieczątki za wykonanie zadań przygotowanych przez bohaterów „Psiego Patrolu”. Po zakończonej zabawie kartę sprawności będzie można wymienić na pamiątkowy dyplom i przypinkę.

W czasie eventu dzieci będą też miały okazję spotkać Chase’a i Marshalla, którzy zaproszą najmłodszych do wspólnych zdjęć.

W ramach wydarzenia odbędą się także warsztaty chemiczno-fizyczne oraz liczne konkursy sprawdzające wiedzę o bohaterach bajki „Psi Patrol”.

Serdecznie zapraszamy.

 

źródło: http://www.galeria-bemowo.pl

„Psi Patrol” w Centrum Handlowym Galeria Bemowo! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się