25°C bezchmurnie

Sukces bemowskich policjantów

Bezpieczeństwo, Sukces bemowskich policjantów - zdjęcie, fotografia

Analiza prowadzonych spraw oraz dobre rozpoznanie policjantów z Bemowa zaowocowało ustaleniem i zatrzymaniem mężczyzny podejrzanego o liczne kradzieże rowerów, do których doszło na terenie dzielnicy. 30-latek został zatrzymany w Ożarowie Mazowieckim. Policjanci odzyskali rower pochodzący z kradzieży, który mężczyzna miał przy sobie. 30-latek usłyszał łącznie 25 zarzutów w warunkach recydywy. Sąd aresztował go na trzy miesiące.

Policjanci z komisariatu Policji na Bemowie pracowali nad zdarzeniami związanymi z kradzieżami rowerów. Działanie sprawcy zawsze było takie samo. Wykorzystywał moment, kiedy rower był pozostawiony, a właściciela nie było w pobliżu. Sprawca pokonywał zabezpieczenie i kradł rower. Kilka razy zdarzyło się, że rower został skradziony z zamkniętego pomieszczenia, do którego wcześniej włamał się.

Kryminalni wytypowali  mężczyznę odpowiedzialnego za te zdarzenia. Ustalili, że przebywa on na terenie Ożarowa Mazowieckiego. Tam, 30-latek został zatrzymany. Policjanci zabezpieczyli również rower, którym poruszał się mężczyzna. Jak się okazało, rower pochodził z kradzieży.

Zatrzymany trafił do wolskiej celi. Dochodzeniowcy z Bemowa zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał łącznie 25 zarzutów dotyczących kradzieży i kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy. Sąd aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

Sukces bemowskich policjantów komentarze opinie

  • Gośćiza - niezalogowany 2017-12-13 15:57:32

    Ciekawe co ze skradzionymi rowerami . Mojemu synowi w listopadzie skradli rower przypięty pod szkołą 321 na Szadkowskiego . Sprawa zgłoszona na policję , ale już ją umorzyli z braku podejrzanych .

Dodajesz jako: Zaloguj się