-6°C lekkie zachmurzenie

Warszawskie inwestycje, które podnoszą prestiż

Inwestycje, Warszawskie inwestycje które podnoszą prestiż - zdjęcie, fotografia

Dobra sytuacja na rynku pracy i niskie stopy procentowe sprawiają, że popyt na lokale wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. Deweloperzy idą „za ciosem” i nieustannie szukają nowatorskich rozwiązań, którymi mogliby zaskoczyć. Szczególnie utrudnione jest ich zadanie w momencie, gdy do wyboru jest pełen wachlarz przeróżnych inwestycji.

My dzisiaj naszą uwagę kierujemy w stronę tych, które mają w sobie coś wyjątkowego i które w niedługim czasie znacząco odmienią oblicze Bemowa.

Dlaczego Bemowo coraz bardziej przyciąga?

Bemowo stanowi bardzo atrakcyjne miejsce zamieszkania w Warszawie. Nic w tym jednak dziwnego, skoro do dyspozycji mieszkańców są blisko 44 hektary parków i 508 hektarów lasu. Właśnie dzięki temu, Bemowo może pochwalić się zaszczytnym czwartym miejscem (zaraz za Wesołą, Wawrem i Rembertowem) w rankingu warszawskich dzielnic pod względem najlepszej jakości powietrza. Jeśli jeszcze dołączyć do tego fakt, że na tym terenie planowana jest budowa II linii metra – nie powinno nikogo dziwić, że jest to miejsce, które zyskuje coraz większą sympatię i zainteresowanie ze strony obecnych i przyszłych mieszkańców.

Park Leśny Bemowo w pobliżu Osiedla Dekada

Nowatorskie rozwiązania

Rozłożysty teren Bemowa otwiera wiele możliwości wyboru – zarówno jeśli chodzi o przedziały cenowe, jak i charakter wykończenia, design czy lokalizację.

Naszą szczególną uwagę zwróciły trzy inwestycje, które proponuje historycznie związany z dzielnicą Bemowo PROFBUD – ubiegłoroczny zdobywca certyfikatu „Przyjazny deweloper” i nagrody „Deweloper roku”.
 

                                       


Przyroda bliżej niż myślisz

Pierwsza z nowoczesnych inwestycji, czyli osiedle Dekada, znajduje się przy ulicy Radiowej. Określane jest przez mieszkańców jako miejsce „otulone Kampinosem”. Dedykowane miłośnikom natury i błogiej ciszy. Budynki o strukturze od II do IV pięter nie zakłócają otoczenia lasu, dzięki czemu można w pełni odetchnąć od zgiełku miasta.

 Wizualizacja Osiedla Dekada

Gwiazda Bemowa

Nieco inny charakter ma osiedle Stella, mieszczące się w samym sercu Bemowa (na ulicy Rozłogi), które stanie się prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnym miejscem dzielnicy. Będzie to najwyższy, bo aż 50-metrowy budynek na terenie Bemowa! A co może bardziej cieszyć oko niż panorama Warszawy oglądana z własnego balkonu podczas porannej kawy?

Wizualizacja Osiedla Stella

Miejsce skupiające ludzi sukcesu

I na koniec crème de la crème, nasz absolutny faworyt – osiedle Awangarda, usytuowane na ulicy Waldorffa. W bezpośrednim sąsiedztwie tego prestiżowego osiedla znajdziemy zachwycające zielenią tereny Fortu Bema. Jednocześnie bliskość tętniącego życiem centrum tworzy przyjemną harmonię między tym, co koi zmysły a tym, co je pobudza. Nowoczesne rozwiązania i najwyższej jakości materiały, to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Wizualizacja Osiedla Awangarda

Inwestycje, które się opłacają

Wciąż rozwijająca się dzielnica Warszawy, jaką jest Bemowo, stała się inspiracją do coraz to nowych przedsięwzięć. Nie jest więc tajemnicą, że w niedługim czasie wartość nieruchomości na tym terenie może wzrosnąć. Pomysł inwestowania w mieszkania ulokowane w tej części stolicy wydaje się więc całkiem rozsądnym wyborem, ale czy równie bezpiecznym?

Mówi się, że bez ryzyka, nie ma zabawy, ale to powiedzenie traci na znaczeniu, gdy stawka jest tak wysoka. Właśnie dlatego skupiamy się dziś na deweloperze Profbud, firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, słynącej przede wszystkim ze swojej terminowości, długiej rękojmi (5 lat) i stałego kontaktu z działem technicznym. Jeśli nie wierzycie – zapytajcie się Agnieszki Radwańskiej, jednej z przyszłych mieszkanek osiedla .

Polecamy sprawdzić oferty mieszkań, bo kto wie? Może ujrzycie tam swój przyszły dom?
 

                                        


Wpis powstał we współpracy z firmą Profbud

Warszawskie inwestycje, które podnoszą prestiż komentarze opinie

  • gość 2017-07-07 07:58:07

    super lokalizacja ;) ...szczegolnie biorac pod uwage smrod z kompostowni MPO, ktory dociera juz od dawna nawet w rejon kościola na Bem2.

  • gość 2017-07-07 17:00:11

    a takze zasmradza lasek na starym bemowie

  • gość 2017-10-16 15:57:54

    To proste, wizja metra przyciąga deweloperów. A na Bemowie jest nadal taniej niż bliżej centrum. Poza tym jest tam jeszcze dużo tanich działek. W Stelli nawet kiedyś pytałam o ofertę, miejsce fajne lokalizacyjnie, szczególnie jak zrobią Lazurową, ale okolica na taki prestiżowy budynek jest ni w 5 ni w 10. Stare blokowiska i wielki nowoczesny budynek, fatalnie to wygląda.

Dodajesz jako: Zaloguj się